יומיים של סמינר חדש ומיוחד על איזון מתקדם לפי שיטת ד"ר טאן


ביומיים הללו יעביר אילן מיגדלי סמינר חדש שנבנה במיוחד ובו כמה מהישומים המתקדמים ביותר בשיטות האיזון לפי ד"ר טאן: התמרת מרידיאנים, האיזון העונתי המושלם ואסטרטגיית 12 הנקודות הקסומות.

השעורים מתוכננים ומותאמים למטפלים אשר עברו את הסמינר הבסיסי עם ד"ר טאן או עם אילן מגדלי.

בחלק של התמרת המרידיאנים נלמד את ה- Ba Gua המושלם (הקרוי Fu Xi Ba Gua) ונבין איך לעצב טיפול כולל לתופעות כמו כאבי גב וצוואר, אלרגיות, בעיות עיכול (IBS, UC, Crohn’s) ועוד. בסמינר נלמד 6-10 תבניות אשר מאפשרות למטפל לתת תשובה להרבה תופעות של חוסר איזון להן אנו עדים בקליניקה שלנו.
בחלק על האיזון העונתי המושלם נחקור ונבין את המקורות של ה- Ba Gua של השמים המאוחרים (King Wen Post Haven Ba Gua) נווכח בהתאמה שבין העונות השונות ל- Guas (תבניות) השונות ונלמד כיצד לבחור את התבנית המתאימה ביותר לתופעות בהן אנו רוצים לטפל. המשתתפים ירכשו כלי יעיל אשר ימזג אותם ואת המטופלים שלהם עם הקצב המחזורי של עונות השנה, החודש והיום. הטכניקה הזו יעילה במיוחד לתופעות מחזוריות כאלרגיות למיניהן, כאבי ראש, בעיות נפשיות, בעיות פוריות ובריאות האשה.

בחלק השלישי של הסמינר נציג את האסטרטגיה של השימוש ב-12 הנקודות הקסומות. זו טכניקה מתקדמת ביותר אשר פותחה על יד ד"ר טאן כדי לתת תשובה ולטפל בבעיות מורכבות: מקרים בהם מעורבים כמה מרידיאנים בו זמנית, סימפטומים אשר מופיעים ונעלמים חליפות ובעיות אשר קשה לנו להגדיר את מקורן ואת צורת הטיפול המתאימה למצב מורכב שכזה. השיטה מבוססת של החומר שנלמד בסמינר הבסיסי כמו ההדמיה והשיקוף, דיקור סגמנטאלי והעקרונות של Yin and Yang. המשתתפים ילמדו כיצד לבנות בעצמם תבניות שיאפשרו להם טיפול מוצלח לבעיות המורכבות אשר המטופל מציג.

כל חלקי הסמינר מלווים בהדגמות חיות ויוקדש זמן ללימוד "תיאורי מקרה" ולהחלפת דיעות על האפשרות הטובה ביותר לטיפול בכל מקרה ספציפי.

הסמינר מועבר בעברית על ידי אילן מגדלי L.Ac, Dipl. Ac, M. Ac . אשר החל את לימודיו עם ד"ר טאן לפני 20 שנה ומלווה אותו מאז. אילן מגדלי כבר לימד פעמים רבות בארץ ומאות מטפלים כבר עברו את הסמינרים איתו. אילן הוא אשר יזם והביא את ד"ר טאן לישראל בשנת 2011 ובכך הגשים את חלומו לראות את מורהו מלמד בישראל.

אילן מגדלי מלמד בסמינרים של ד"ר טאן ברחבי ארה"ב ומתמקד בהוראת האיזון העונתי המושלם. אילן חיבר את הספר The Perfect Seasons הנמכר בכל העולם ובכך הפך לאוטוריטה המקצועית בתחום זה. הספר נכתב בהשראתו של ד"ר טאן אשר אף כתב את ההקדמה לספר.

הסמינרים יתקיימו במסגרת "הרמוניה " בקבוץ עין המפרץ בימי ששי ושבת 25-26 בדצמבר. ההרשמה מוגבלת ל-20 איש בלבד והמחיר יהיה 1100 ש"ח.