״מדקרים ללא גבולות״ עם נפגעי השריפות

״מדקרים ללא גבולות״ עם נפגעי השריפות

מאת: מערכת סינית
חברים יקרים, בימים קשים אלה לאחר השריפות הקשות שפגעו בעיקר בצפון הארץ, השאירו רבים ללא קורת גג ועם חוויה קשה שזקוקה לזמן התמודדות ותמיכה. עמותת "מדקרים ללא גבולות" יוצאים לשטח לסייע במעגלי רפואה להפחתת טראומה, מתח וחרדה.
המתנדבים שלנו מתארגנים ליציאה למשלחות בשלושה מוקדים שונים בחיפה:
טיפול במפוני השכונות שבתיהם נשרפו ששוכנו במלון בעיר, טיפול בבית אבות שתושביהם חוו טראומת פינוי, וטיפול לקהל הרחב בקליניקה הקהילתית של תום רוטנברג ואריאל חודרוקובסקי.

עמותת ״מדקרים ללא גבולות״ פועלת בהתנדבות ובאהבה עם אוכלוסיות שונות ברחבי הארץ, במעגלים קבועים וגם במעגלים "מגיבים" לארועים שונים. אנחנו עובדים בשיטת טיפול של טיפול קבוצתי שמאפשרת לטפל בכמות גדולה של אנשים בו זמנית. על מנת שנוכל להמשיך בעבודה המבורכת שאנחנו עושים ברחבי הארץ נשמח לעזרתכם:
כאמור, המתנדבים שלנו תורמים מזמנם, כשרונם ורגישותם, ואנחנו צריכים עזרה במימון נסיעות וציוד.

אז איך אפשר לתרום?
• ניתן להפקיד כל סכום שתרצו ל בנק פועלים 12 סניף 610 מס חשבון 679651 על שם "מדקרים ללא גבולות ישראל" (לאחר ההפקדה נא לשלוח אישור הפקדה לקרן פריברגר לצורך הפקת קבלה, בכל שאלה נוספת לגבי הפקדת תרומות ניתן לפנות לקרן).

• תרומת מחטים – אנחנו משתמשים במחטי אוזן 0.16*15 , נשמח לקבל כל כמות שתרצו לתרום (נא ליצור קשר עם קרן אסוליןבמייל או טלפונית: 052.232.5264 לצורך העברת המחטים).

העמותה מודה לתום ואריאל מהקליניקה הקהילתית בחיפה שהרימו את הכפפה, ונידבו את הקליניקה שלהם לטובת הטיפולים,לאילנה פרצמן, מתנדבת יקרה של AWB ישראל שיצרה קשר עם בית האבות ובית המלון, לדפנה פרבר היקרה, אחראית המעגלים, מצוות המקימים של העמותה שמנהלת את הארוע ביד רמה.

למעקב אחר פעילות ״מדקרים ללא גבולות״, לחצו כאן.

תגובות